Klienti o mně říkají, že…

mám osobní přístup

Při tvorbě webu prožívám s klienty jejich podnikatelské záměry a probírám prodejní strategie. A pak se s nimi těším z úspěchů.

pracuji rychle a spolehlivě

Hned jak dostanu podklady, vrhám se na web a řeším jej velmi intenzivně. Do měsíce od dodání textů a vizuálů máme hotovo.

přináším kreativní nápady

Nejsem webařka, která vám jen nahodí texty do webu. Vymyslím, jak věci přeskupit, textům dám jiný titulek, najdu originální fotku a ikony.

A teď jejich vlastními slovy

Spolupráci s Magdalénou mohu jen doporučit. Naše nové weby jsou přehledné a uživatelsky příjemné. Magda nám pomohla i s grafikou. Navíc co slíbí, to platí — včetně termínů. Takže pokud chcete mít svůj web včas a za rozumnou cenu, obraťte se na Magdalénu.

www.znackaspolehlivosti.cz
www.zlatybanan.cz

Monika Jindrová

AVPO

Web od sousedky vřele doporučuji. Magda pro nás dělala již dva weby, má skvělé nápady a cit pro krásný web. Dokáže poradit a rychle vyřešit všechny naše požadavky. Realizace proběhla rychle a výsledky jsou dle našich představ. Moc děkujeme!!!!

www.trendbarbershop.cz
www.mayabeautystudio.cz

Pavlína Švecová

Zozany Cosmetics

S Magdalénou spolupracujeme nyní již na  třetím webu. Oproti předchozím zkušenostem s tvorbou webů si nejvíce cením férového, vstřícného, lidského a zároveň profesionálního přístupu. Magdaléna je z mého pohledu neskutečně trpělivá, rychlá, spolehlivá, dokáže se nacítit na potřeby klienta a efektivně na ně reagovat.

www.transfer.cvut.cz
www.cip-accelerator.cvut.cz

Petra Márová

ČVUT

Spolupráce s Magdou je naprosto úžasná. Během krátkého setkání jsme si řekly naše představy a Magda mi pak v rychlosti nakreslila návrh, ze kterého jsem byla okamžitě nadšená. Věděla jsem, co a do kdy bude hotové, jak to bude vypadat a jak fungovat. Stránky jsou nádherné a přesně plní to, co jsem si přála.

www.poznavameprahu.cz

Lucie Bihellerová

Poznáváme Prahu

Další reference

Zkušenosti mnoha další klientů najdete na FB stránce.

Získaná ocenění

Cena Sophia oceňuje ženy, které rodičovskou dovolenou využily k rozběhnutí projektů s pozitivním dopadem na jejich okolí.

V roce 2017 jsem se stala vítězkou první ročníku této soutěže.